Informacija apie grupes - Vilkijos lopšelis-darželis "Daigelis"

Kalendorius

Nėra renginio kalendoriuje
Spalis 2020
Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Dalyvaujame projektuose

 

zaidimai moko


sveikatai palankus logo



mazuju olimpiada



zipio draugai

IKIMOKYKLINIO (ANKSTYVOJO) UGDYMO GRUPĖ „SAULUTĖS“

 

saulytes


Grupės darbo laikas: 7.30 – 18.00

Grupėje dirba:

ikimokyklinio ugdymo  mokytoja Laima Kavaliauskienė

ikimokyklinio ugdymo vyr. mokytoja Ramunė Alaburdienė

auklėtojos padėjėja Irena Bužauskienė

 


Dienos ritmas „Saulučių“ grupėje (ankstyvojo amžiaus 2–3 m. )

 rodykle geltona

   7.30 - 8.00        Vaikų priėmimas, žaidimai
   8.00 - 8.15        Ryto mankšta
   8.30 - 9.10        Pasiruošimas pusryčiams, pusryčiai, ruoša
   9.10 - 11.00      Ugdomoji veikla grupėje, salėje
   11.00 - 12.10    Pasiruošimas pasivaikščiojimui, pasivaikščiojimas, veikla lauke
   12.10 - 13.00    Sugrįžimas iš lauko, pasiruošimas pietums, pietūs
   13.00 - 15.15    Poilsio ir ramybės laikas
   15.15 - 15.40    Laipsniškas vaikų kėlimas, savarankiška vaikų veikla
   15.40 - 16.10    Pasiruošimas vakarienei, vakarienė
   16.10 - 18.00    Žaidimas, individualus darbas su vaikais, vaikų ėjimas namo

 

IKIMOKYKLINIO UGDYMO GRUPĖ „SKRUZDĖLYTĖS“

 

skruzdelytes


Grupės darbo laikas: 7.00 – 17.30

Grupėje dirba:

ikimokyklinio ugdymo vyr. mokytoja Elvyra Mikštienė

ikimokyklinio ugdymo mokytoja Erika Olbutienė

auklėtojos padėjėja Rūta Blaževičienė

 


Dienos ritmas „Skruzdėlyčių“ grupėje (2 - 4 metų amžiaus)

 rodykle oranzine

  7.00 - 8.00       Vaikų priėmimas, žaidimai
  8.00 - 8.15       Ryto mankšta
  8.43 - 9.13       Pasiruošimas pusryčiams, pusryčiai
  9.13 - 11.13     Ugdomoji veikla grupėje, salėje
  11.13 - 12.13   Pasiruošimas pasivaikščiojimui, pasivaikščiojimas, veikla lauke
  12.13 - 13.03   Sugrįžimas iš lauko, pasiruošimas pietums, pietūs
  13.03 - 15.00   Poilsio ir ramybės laikas
  15.00 - 15.43   Laipsniškas vaikų kėlimas, savarankiška vaikų veikla
  15.43 - 16.10   Pasiruošimas vakarienei, vakarienė
  16.10 - 17.30   Žaidimas, individualus darbas su vaikais, vaikų ėjimas namo


 

IKIMOKYKLINIO UGDYMO GRUPĖ „LINELIAI“

 

linelis


Grupės darbo laikas: 7.00 – 17.30

Grupėje dirba:

ikimokyklinio ugdymo mokytoja  vyr. mokytoja Rasa Kasperavičienė

ikimokyklinio ugdymo vyr. mokytoja Ramunė Alaburdienė

 auklėtojos padėjėja Gitana Kveškevičienė

 


Dienos ritmas „Lineliai“ grupėje (ankstyvojo 4 - 5 metų amžiaus)

 rodykle melyna

  7.00 - 8.00       Vaikų priėmimas, žaidimai
  8.00 - 8.15       Ryto mankšta
  8.46 - 9.16       Pasiruošimas pusryčiams, pusryčiai
  9.16 - 11.16     Ugdomoji veikla grupėje, salėje
  11.16 - 12.16   Pasiruošimas pasivaikščiojimui, pasivaikščiojimas, veikla lauke
  12.16 - 13.06   Sugrįžimas iš lauko, pasiruošimas pietums, pietūs
  13.06 - 15.00   Poilsio ir ramybės laikas
  15.00 - 15.46   Laipsniškas vaikų kėlimas, savarankiška vaikų veikla
  15.46 - 16.16   Pasiruošimas vakarienei, vakarienė
  16.16 - 17.30   Žaidimas, individualus darbas su vaikais, vaikų ėjimas namo


 

IKIMOKYKLINIO UGDYMO GRUPĖ „ŠALTINĖLIS“

 

saltinelis


Grupės darbo laikas: 7.00 – 17.30

Grupėje dirba:

ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Nijolė Čepaitienė

ikimokyklinio ugdymo mokytoja Erika Olbutienė

auklėtojos padėjėja Aušra Leveckienė

 


Dienos ritmas „Šaltinėlio“ grupėje (ikimokyklinio 4 - 5 metų amžiaus)

 rodykle zydra

  7.00 - 8.15       Vaikų priėmimas, žaidimai, savarankiška veikla
  8.15 - 8.30       Ryto mankšta
  8.49 - 9.19       Pasiruošimas pusryčiams, pusryčiai
  9.19 - 11.19     Ugdomoji veikla grupėje, salėje
  11.19 - 12.19   Pasiruošimas pasivaikščiojimui, pasivaikščiojimas, veikla lauke
  12.19 - 13.09   Sugrįžimas iš lauko, pasiruošimas pietums, pietūs
  13.09 - 15.00   Poilsio ir ramybės laikas
  15.00 - 15.49   Laipsniškas vaikų kėlimas, savarankiška vaikų veikla
  15.49 - 16.19   Pasiruošimas vakarienei, vakarienė
  16.19 - 17.30   Žaidimas, individualus darbas su vaikais, vaikų ėjimas namo


 

IKIMOKYKLINIO - PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO GRUPĖ „RUGELIAI“

 rugeliai

 


Grupės darbo laikas: 7.00 – 17.30

Grupėje dirba:

priešmokyklinio ugdymo vyr. mokytoja Jurgita Grajauskaitė

ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo vyr. mokytoja Edita Sasanauskienė

auklėtojos padėjėja Birutė Marcinkevičienė 

 


Dienos ritmas „Rugelių“ grupėje (ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus  5-6, 7 m. amžiaus)

 rodykle oranzine

  7.00 - 8.15       Vaikų priėmimas, žaidimai, savarankiška veikla
  8.15 - 8.30       Ryto mankšta
  8.51 - 9.11       Pasiruošimas pusryčiams, pusryčiai
  9.11 - 11.11     Ugdomoji veikla grupėje, salėje
  11.11 - 12.22   Pasiruošimas pasivaikščiojimui, pasivaikščiojimas, veikla lauke
  12.22 - 13.10   Sugrįžimas iš lauko, pasiruošimas pietums, pietūs
  13.10 - 14.50   Poilsio ir ramybės laikas
  14.50 - 15.51   Laipsniškas vaikų kėlimas, savarankiška vaikų veikla
  15.51 - 16.20   Pasiruošimas vakarienei, vakarienė
  16.20 - 17.30   Žaidimas, individualus darbas su vaikais, vaikų ėjimas namo


 

PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO GRUPĖ „BITUTĖS“

 bite1bite2

 


Grupės darbo laikas: 8.00 – 17.00

Grupėje dirba:

priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Vaida Vaitekūnienė

priešmokyklinio ugdymo vyr. mokytoja Edita Sasnauskienė

auklėtojos padėjėja Jurgita Simonaitienė

 


Dienos ritmas „Bitučių“ grupėje (priešmokyklinio 6-7 m. amžiaus)

 rodykle geltona

   7.00 - 8.15        Vaikų priėmimas, žaidimai, savarankiška veikla
   8.15 - 8.30        Ryto mankšta
   8.55 - 9.15        Pasiruošimas pusryčiams, pusryčiai, ruoša
   9.15 - 11.15      Ugdomoji veikla grupėje, salėje
   11.15 - 12.25    Pasiruošimas pasivaikščiojimui, pasivaikščiojimas, veikla lauke
   12.25 - 13.15    Sugrįžimas iš lauko, pasiruošimas pietums, pietūs
   13.15 - 14.45    Poilsio ir ramybės laikas
   14.45 - 15.55    Laipsniškas vaikų kėlimas, savarankiška vaikų veikla
   15.55 - 16.25    Pasiruošimas vakarienei, vakarienė
   16.25 - 17.00    Žaidimas, individualus darbas su vaikais, vaikų ėjimas namo

 

PROJEKTAI

smm logo

Naudingos nuorodos

smm logo


gelbekit vaikus be fono


vaiku linija


krs logo


vilikijos sen logo


vilikijos krasto logo


krsc logo


ikimokyklinis logo


mes rusiuojam


kauno sveikatinimo centras


 musu darzelis

Vilkijos lopšelis - darželis ,,Daigelis“
Savivaldybės biudžetinė įstaiga | Įstaigos kodas 191098546
A. Marmos g. 7, LT–54225 Vilkija, Kauno r.
Telefonas: (8 37) 556 380, el. paštas
vilkijosdaigelis@gmail.com